Resort Český ráj
Navštivte nás na Facebooku, Resort Český ráj, trosky.euStránky v češtiněPages in EnglishSeiten auf DeutschStrony w języku polskim

Svatby

Resort Český ráj – Semín je jako stvořený pro uspořádání svatby, včetně nevšedního svatebního obřadu.
Správný výběr místa vždy výrazně pomáhá navodit jedinečnou atmosféru, která bývá poté zárukou toho, že se Váš svatební den stane jedním z nejkrásnějších okamžiků v životě.
Nabízíme unikátní a romantické místo pro svatební obřad – altánek obklopený pečlivě udržovaným pobytovým trávníkem o výměře 80 000 m². Jedná se o netradiční oddání pod širým nebem s přímým výhledem na hrad Trosky, který tvoří příjemnou kulisu.
Časový prostor pro obřad a pořízení fotografií není omezen a individuální požadavky, které bezprostředně s obřadem souvisejí jsou vždy akceptované.
Slavnostní posezení u svatebního obědu poskytuje stylově zařízená, zároveň však útulná, restaurace střediska. Kapacita svatební tabule čítá maximálně 96 míst, pro večerní raut však restaurace pojme až 200 osob.
Menu jsme vždy připraveni sestavit na míru, popřípadě jakkoliv upravit. Možnost parkování na uzavřeném parkovišti.

K naplánované svatbě zajistíme

  • Slavnostní přípitek pro novomanžele
  • Předkrm, polévku, hlavní chod
  • Krájení svatebního dortu
  • Večerní raut (teplý/studený)
  • Ubytování novomanželů a hostů
oceneni-penzion-trosky ocenění penzion roku 2010 Zařízení patří mezi TOP 10 zařízení dlehodnocení návštěvníků v anketě Penzion roku 2012 Zařízení získalo ocenění 2. Nejlepší penzion roku 2013 v Libereckém kraji v anketě Penzion roku 2013 Penzion roku 2013 s nejlepším poměrem cena / nabízené služby  v anketě penzion roku 2013 logo Asociace hotelů a restaurací České republiky
ilustrační foto Sdílejte tuto stránku na svém profilu Copyright 2011-2024 (c) Trosky
www.trosky.eu