Resort Český ráj
Navštivte nás na Facebooku, Resort Český ráj, trosky.euStránky v češtiněPages in EnglishSeiten auf DeutschStrony w języku polskim

Ubytování v Českém ráji - Pokoje vícelůžkové

Ubytování v pokojích přímo nad restaurací Resortu Český ráj – Semín je ideálním jak pro skupiny, tak pro jednotlivce.
Jednotlivé pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, včetně sprchového koutu s hydromasážním systémem. Vícelůžkové pokoje jsou patrové, čímž vznikají oddělená samostatná dvoulůžka.
K dispozici jsou pokoje dvoulůžkové, čtyřlůžkové, pětilůžkový, šestilůžkové a sedmilůžkový. Ubytovaní tak mají možnost strávit noc v nově zrekonstruovaných prostorech, kterým útulnost a kouzlo dodávají přírodní dřevěné krovy, jejichž historie sahá až do roku 1375. 
Ubytování poskytujeme celoročně, všechny pokoje jsou nekuřácké, po předchozí domluvě lze ubytovat s domácím mazlíčkem. Ubytovaným je po celou dobu pobytu k dispozici zdarma uzavřené parkoviště.

oceneni-penzion-trosky ocenění penzion roku 2010 Zařízení patří mezi TOP 10 zařízení dlehodnocení návštěvníků v anketě Penzion roku 2012 Zařízení získalo ocenění 2. Nejlepší penzion roku 2013 v Libereckém kraji v anketě Penzion roku 2013 Penzion roku 2013 s nejlepším poměrem cena / nabízené služby  v anketě penzion roku 2013 logo Asociace hotelů a restaurací České republiky
ilustrační foto Sdílejte tuto stránku na svém profilu Copyright 2011-2023 (c) Trosky
www.trosky.eu