Ubytování v Českém ráji - Pokoje vícelůžkové

Stránky v češtiněPages in EnglishSeiten auf DeutschСтраницы на русскомStrony w języku polskim

Ubytování v pokojích přímo nad restaurací Resortu Český ráj – Semín je ideálním jak pro skupiny, tak pro jednotlivce.
Jednotlivé pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, včetně sprchového koutu s hydromasážním systémem. Vícelůžkové pokoje jsou patrové, čímž vznikají oddělená samostatná dvoulůžka.
K dispozici jsou pokoje dvoulůžkové, čtyřlůžkové, pětilůžkový, šestilůžkové a sedmilůžkový. Ubytovaní tak mají možnost strávit noc v nově zrekonstruovaných prostorech, kterým útulnost a kouzlo dodávají přírodní dřevěné krovy, jejichž historie sahá až do roku 1375.
Ubytování poskytujeme celoročně, všechny pokoje jsou nekuřácké, po předchozí domluvě lze ubytovat s domácím mazlíčkem. Ubytovaným je po celou dobu pobytu k dispozici zdarma uzavřené parkoviště.

Ubytování s polopenzí a plnou penzí

Na objednání za příplatek k ceně ubytování zajišťujeme:
· Ubytování s polopenzí
· Ubytování s plnou penzí

Ceny na vyžádání. Poloviční porce: 70% z ceny polopenze a plné penze. Snídaně servírované, obědy a večeře jednotné.

logo
Resort Český ráj – Semín | Apartmánové rezidence a vícelůžkové pokoje
oceneni-penzion-trosky ocenění penzion roku 2010 Zařízení patří mezi TOP 10 zařízení dlehodnocení návštěvníků v anketě Penzion roku 2012 Zařízení získalo ocenění 2. Nejlepší penzion roku 2013 v Libereckém kraji v anketě Penzion roku 2013 Penzion roku 2013 s nejlepším poměrem cena / nabízené služby  v anketě penzion roku 2013 logo Asociace hotelů a restaurací České republiky
Copyright 2011-2017 (c) Trosky