Restaurace

Stránky v češtiněPages in EnglishSeiten auf DeutschСтраницы на русскомStrony w języku polskim

Restaurace se nachází v prostorách zbytkového statku, jež původně patřil k zámku Hrubá Skála. Vznik této budovy je datován kolem roku 1375, tedy již o 60 let dříve, než stavba hradu Trosky. Osobitou, jedinečnou a útulnou atmosférou budete zaručeně okouzleni.
Stylové prostředí s kapacitou 100 míst k sezení, včetně baru, přímo vybízí k pořádání firemních a narozeninových oslav, svateb, večírků, rautů a obchodních jednání s kolegy či partnery.
V letních měsících je plně k dispozici venkovní terasa, z níž je možné sledovat Vaše děti během zábavy na dětském hřišti.
V chladném ročním období či za nepříznivého počasí Vás příjemně naladí posezení u krbových kamen, ať už s přáteli u sklenky, nebo s partnerem během romantiké večeře ve dvou.
Restaurace je od apartmánů vzdálena zhruba 40 m.
Ubytovaným hostům poskytujeme snídaně, obědy i večeře.
Součástí resortu je klub.

Kapacita restaurace

  • Divadelní uspořádání – 96 míst
  • Konference – 75 míst
  • Raut – maximum 200 míst

Virtuální prohlídka

logo
Resort Český ráj – Semín | Apartmánové rezidence a vícelůžkové pokoje
oceneni-penzion-trosky ocenění penzion roku 2010 Zařízení patří mezi TOP 10 zařízení dlehodnocení návštěvníků v anketě Penzion roku 2012 Zařízení získalo ocenění 2. Nejlepší penzion roku 2013 v Libereckém kraji v anketě Penzion roku 2013 Penzion roku 2013 s nejlepším poměrem cena / nabízené služby  v anketě penzion roku 2013 logo Asociace hotelů a restaurací České republiky
Copyright 2011-2017 (c) Trosky